معرفی شرکت سامانه صنعت طاها( دانش بنیان)

 

شرکت سامانه صنعت طاها در سال 1389 با هدف توسعه فناوری­ های نوین و به روز دنیا در حوزه های مهندسی سیستم­ های پردازشی( شامل تحقیق و توسعه، طراحی ، آنالیز و شبیه سازی پروژه ها) در ایران تأسیس شد و هم اکنون به عنوان یک شرکت دا نش بنیان در این حوزه فعالیت می کند.

این شرکت با اتکا به خداوند متعال و بکارگیری نیروهای جوان و با استعداد ،در محیطی شاداب و پویا، تلاشی گسترده در استفاده از فن­آوری­ های نوین دارد. توانمندی ویژه این شرکت ، طراحی و ساخت سیستم­های پردازش سیگنال و تصویر می باشد و همواره ارائه برترین کیفیت طراحی ، تولید سخت افزار ، نرم افزار و محصولات دانش بنیان سر لوحه فعالیت های این شرکت بوده است.

این شرکت با در اختیار داشتن دانش بومی طراحی و پیاده سازی در سه حوزه گسترده و تخصصی پردازنده های DSP ، پردازنده های ARM و FPGA های نسل جدید ، با نگاه کلان سیستمی به پروژه و نیاز مشتری در صنایع مختلف می تواند همواره بهترین پیشنهاد را برای انتخاب معماری سخت افزار و پیاده سازی نرم افزارهای بلادرنگ ،تحت سیستم عامل لینوکس و یا ویندوز به گونه ای ارائه نماید که باعث کاهش زمان و هزینه طراحی و پیاده سازی پروژه ها برای کارفرمایان شود.

در نظر گرفتن ملاحظات سیستمی ، سخت افزاری و نرم افزاری بصورت توأمان در این شرکت باعث شده است که در اجرای پروژه ها از یک طراحی بهینه استفاده شود و با توجه به دانش بومی طراحی، امکان سفارشی سازی کلیه محصولات (سخت افزارها و نرم افزارها) و ارائه خدمات پشتیبانی فنی ،مونتاژ، وایرینگ، تعمیرات و آموزش برای مشتریان مهیا شود.

این شرکت بواسطه تجربیات خوبی که در زمینه طراحی ، ساخت و مونتاژ کامپیوترهای صنعتی و برد های پردازشگر الکترونیکی به همراه ساخت کیسینگ فلزی و انجام وایرینگ جهت نصب در رک ها و مجموعه های صنعتی به دست آورده به عنوان یکی از پیشکسوتان بازار ایران محسوب می شود و هم اکنون محصولات ساخت این شرکت در بسیاری از صنایع در حال استفاده می باشد.

این شرکت دارای چندین دپارتمان داخلی است که عبارتند از :

  • دپارتمان سیستم : (تحقیق و توسعه، طراحی و شبیه سازی پروژه ها)
  • دپارتمان سخت افزار : ( طراحی برد های مدار چاپی ، برد های پردازشگر و سخت افزار های Embedded)
  • دپارتمان نرم افزار : ( طراحی و پیاده سازی برنامه های کاربردی و نرم افزارهای Embedded)
  • دپارتمان مونتاژ : ( مونتاژ و کابلاژ انواع قطعات الکترونیکی روی برد های مدار چاپی)
  • دپارتمان بازرگانی : ( سفارش برد مدار چاپی ،واردات قطعات الکترونیکی و اقلام خاص)

 

کلمات کلیدی سامانه صنعت طاها برای همکاری

 

اگر در هر یک از کلمات کلیدی ذیل تخصص ، مهارت و یا شرح وظایف دارید قطعاً سامانه صنعت طاها برای شما راهکار ویژه برنامه همکاری خاصی دارد .سامانه صنعت طاها آماده مشاوره ، راهنمایی و ارایه راهکارهای ویژه برای شما می باشد.

سخت افزارهای امبدد(Embedded) ، نرم افزار های امبدد(Embedded)، برد های نمونه بردار، پردازنده های ARM، پردازنده های DSP، پردازنده های FPGA،پردازنده های SoC، طراحی بردهای مدار چاپی چند لایه، طراحی بردهای مدار چاپی فرکانس بالا، سیستم عامل Linux Embedded، برنامه نویسی تحت Qt، بینایی ماشین، مانیتورینگ، پردازش تصویر،پردازش صوت، مونتاژ قطعات الکترونیک،کابلاژ و وایرینگ سیستم­های الکترونیکی و مخابراتی، انجام پروژه­های الکترونیکی،اتوماسیون صنعتی، سیستم های کنترل تردد، سیستم های کنترل دسترسی، دوربین حرارتی، انواع دوربین و لنز های خاص ،تأمین قطعات الکترونیکی، سیستم های نظارت تصویری

پشتیبانی
فعال

 


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سامانه صنعت طاها می باشد.

TEL : 021-56277125

FAX : 021 - 56277198
Mail : contact @ sstaha.ir