برنامه های کاربردی سفارشی

شرکت سامانه صنعت طاها با بهره گیری از برنامه نویسان متخصص در زمینه تولید نرم افزارهای تحت لینوکس Embedded، و با استفاده از آخرین دانش و تکنولوژی روز، سعی نموده است ، با ارائه خدمات حرفه ای در جهت رفع نیازهای نرم افزاری صنایع مختلف  قدم بردارد. این شرکت با تکیه بر اصول مهندسی نرم افزار و با استفاده از مناسبترین روش های روز دنیا، آمادگی خود را جهت طراحی ، برنامه نویسی ، و اجرایی نمودن پروژه های نرم افزاری ، طبق نیاز های واقعی شما اعلام می دارد.

دپارتمان نرم افزار شرکت سامانه صنعت طاها در زمینه طراحی و پیاده سازی الگوریتمهای پردازش تصویر و بینایی ماشین و الگوریتمهای پردازش سیگنال و سیستمهای راداری دارای سابقه طولانی بوده و با تسلط به زبانهای برنامه نویسی مطرح در حوزه های شبیه سازی و پیاده سازی در پلتفرمهای مخصوص به خود از جمله زبان توصیف سخت افزاری VHDL و ++Cو بهینه سازی های سطح سخت افزار در پردازنده های DSP ، FPGA و ARM قادر به ارائه خدمات ذیل می باشد:

 

  • طراحی و پیاده سازی الگوریتم و نرم افزار پردازش تصویر و بینایی ماشین
  • طراحی الگوریتم و نرم افزار پردازش سیگنال
  • طراحی الگوریتم و نرم افزار پردازش رادار و سونار
  • طراحی و پیاده سازی سیستم عامل لینوکس Embedded و نرم افزارهای مربوطه

 

هرگز تلاش نمی کنیم تا راه حلهایی در برنامه نویسی بکار بریم که تنها برآورده کننده نیازهای شما باشند. بلکه تلاشمان بر آن است تا نرم افزار طراحی شده شما، همواره قابلیت بسط یا گسترش برای نسخه های آتی داشته باشد. در نتیجه از سرمایه گذاری تان به نتیجه مطلوب و مطمئنی خواهید رسید که نیاز به کمترین پشتیبانی و یا خدمات دارد. به این نکته توجه داشته باشید که معمولا مشتریان، هزینه بیشتری صرف پشتیبانی می کنند تا طراحی ، برنامه نویسی وتولید نرم افزار ، بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا مخارج را بهینه وپشتیبانی را کاهش دهید.

 

تکنولوژیها و ویرایشهای مختلف لینوکس

برحسب نیازتان، نرم افزار درخواست شده برای کلیه ویرایشهای لینوکس طراحی ، تولید، و آزمایش می شود ولی تمرکز اصلیمان برروی ویرایشهای   Embedded Linux   می باشد.

در انتخاب ابزارهای مورد نیاز در طراحی وساخت نرم افزار ، ابزارهایی بکار گرفته می شوند که برحسب نیازهایتان در پروژه، مناسب ترین می باشند. بطور پیش فرض، ابزار تولیدی مان، Qt می باشد .

مزایای نرم افزارهای تولید شده توسط سامانه صنعت طاها :

  • نرم افزارهای تولید شده توسط شرکت سامانه صنعت طاها بصورت کاربردی و برای عملکرد بدون خطا و کاربری آسان برای اپراتور ایجاد می گردند.
  • تجربه و تخصص ما در زمینه تولید نرم افزارهای سفارشی و درک ما از مراحل تولید یک نرم افزار و تحلیل نیازهای مشتریانمان ثابت شده است .
  • کیفیت و به روز بودن متخصصان ، مشاورین ، تکنولوژی­ها و معماری هایی که در تولید نرم افزارها استفاده می کنیم ضامن نتایج مورد تایید و رضایت شماست .
  • انعطاف پذیری ما برای پشتیبانی هر سیستمی که تولید می شود در زمینه نصب، راه اندازی و آموزش با توجه به تربیت نیرو های متخصص تضمین شده است.
  • هزینه تولید نرم افزار توسط این شرکت نسبت به کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

پشتیبانی
فعال

 


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سامانه صنعت طاها می باشد.

TEL : 021-56277125

FAX : 021 - 56277198
Mail : contact @ sstaha.ir